Reklam veren paykasa siteleri güvenilir mi?

Son zamanlarda düzenli paykasa müşterilerinin de gözünden kaçmadığı gibi, Google Adwords mecrasında reklam veren paykasa sitelerinin sayısı bir hayli artmış durumda! Tabi ki de, bu durum, birtakım soruları da beraberinde getiriyor. Bu sorulardan en önemlisini ele alarak paykasa müşterileri için bir bilgilendirme yazısı hazırladık. Bu sorulardan en önemlisi, şu dur ki:

Reklam veren paykasa siteleri güvenilir midir? Güvenilir ise ne kadar güvenilirdir?

Geldik asıl sorumuzun cevabına, maalesef ki reklam veren sitelerin yüzde 90’ı müşteri açısından güven vermemektedir. Bu konuda yaptığımız araştırmalar neticesinde bu  sitelerin %90’lık bir kısmının dolandırığı olduğunu söyleyebiliriz. Genelde müşteri ödeme yaptıktan sonra hatalı kod verilmesi gibi çeşitli mağduriyetler ile hem sektöre hemde paykasa müşterilerine ciddi zararlar verilmektedir. Hatta öyle ki! Bu tarz bazı siteler insanların aklıyla dalga geçercesine olmayan paykasa fiyat çıtalarını sunup insanlara ucuz paykasa birimi sağlıyormuşcasına art niyette arsızlığı ele almışlardır.

Bu noktada, bu ve benzeri haksızlık ve zahiyetlere uğramamaları adına, paykasa müşterilerine önerimiz, satın alım yapacağınız siteyi her yönüyle detaylı bir şekilde araştırıp güvenilir sitelerden sürekli alışveriş yapmanızdır. Lütfen paykasa alımlarından önce alım yaptığınız bayilerin paykasa tarafından resmi bayi onayı olup olmadığını araştırınız.