Güvenilir mi ?

Güvenilir kolay kullanıma sahip sanal kart çeşididir.

Gelişen teknolojinin bizlere sunduğu en önemli ödeme yöntemleri arasında yer alan Paykasa Card ne kadar güvenli, bu yazımıza bundan bahsedeceğiz? Paykasa Card geliştirilirken alanında uzman siber güvenlik uzmanları tarafından birçok teste tabi tutuluyor. Bu sayede Paykasa Card üst düzey güvenlik standartlarına sahiptir.
Kişisel Bilgileriniz Güvende
Paykasa üzerinde kullanıcılara ait isim soyisim, doğum tarihi, imza gibi bilgiler bulunmaz. Bu durum kişisel bilgi güvenliğinin üst düzeyde olmasına katkı sağlamaktadır. Yani Paykasa Cardınız üçüncü şahısların eline geçse bile sizin kişisel bilgilerinizle ilgili en ufak bir bilgiye ulaşamazlar. Standart kredi kartı veya Bankamatik kartları üzerinde isim soyim bilgisi hatta imza bilgisi dahi bulunmaktadır. Bu durum Paykasa ile sorun olmaktan çıkmaktadır.
Bloke Sistemi
Paykasa ile alışverişlerinizi gerçekleştirdiğinizde Paykasa kendisini bloke eder. Yani kart bilgilerinin kötüye kullanılmasını önlemek adına kendisini kullanılamaz hale getirir. Bu durumda sizlerin haberi olmadan üçüncü şahıslar Paykasa Cardınızı kullanamazlar. Günümüzde kötü yazılımlara sahip internet siteleri ödeme yapılan kart bilgilerini kaydederek müşterinin haberi olmadan kartı kullanarak harcama yapmaktadır. Paykasa bu gibi durumların yaşanmasını önlemek adına kendini bloke eder. Bu sayede kullanıcıların yatırımları Paykasa ile güvende kalmış olur.
Canlı Destek Avantajı
Paykasa Cardınızın güvende olmadığını düşündüğünüz anda saatlerce süren müşteri hizmetleri bekletmesine maruz kalmadan anlık olarak canlı destek üzerinden iletişime geçmeniz mümkündür. Telefon ile görüşmenize gerek kalmadan, ister bilgisayar ister tablet isterseniz de akıllı telefonlarınızdan mobil uyumlu web sitemiz üzerinden canlı destek ile iletişime geçerek endişelerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.
Limitlerde Güvendesiniz
Paykasa önceden belirlenmiş limitlere sahiptir. Bu nedenle bu limitlerin dışında harcama yapılmasına izin vermez. Bu durum müşterileri korumak amacıyla düşünülen hususlar arasında yer almaktadır. Örnek vermek gerekirse; Paykasa kartınız bir başkası tarafından kullanılmak isteniyor. Harcama yapılacak ürün Paykasa Card limitinin üstündeyse ödeme başarısız olacaktır. Paykasa Card içerisindeki limitten herhangi bir harcama yapılmayacaktır. Üst düzey güvenlik önemleriyle taçlandırılan Paykasa dünya genelinde oldukça yaygın kullanılan ödeme seçenekleri arasında yer almaktadır. Ülkemizde giderek yaygınlaşan Paykasa ile güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.